In de zomer van 2017 werd Erik Martijn door 2 collega’s besmet met het thuisbrouw virus die een siroop pakket cadeau deden. Dit smaakte naar meer en niet veel later was de volmout thuisbrouwerij een feit. Na aanpassingen aan het “brouwhuis” maakte hij in 2022 de stap om professioneel brouwer te worden bij een brouwerij in Zeist. De volgende stap was om eigen bieren op de markt te zetten en op 21 september 2022 werd EMP brouwerij ingeschreven in het register van de Kamer van Koophandel. 

Sorteer op
  • EMP logo
  • Goede Kant van het Spoor / EMP Brewing ~ Tarfall 33cl
    Goede Kant van het Spoor / EMP Brewing ~ Tarfall 33cl

    Dit bier is gebrouwen in een batch van maar 65 liter dus helaas moeten we 1 per klant hanteren om meer fans te voorzien van dit mooie bier.

    Brouwerij: Goede Kant van het Spoor, Geldrop met EMP Brewing, Hierden.

    Type: Imperial…

    € 10,55
© 2012 - 2026 Hetbiermoment | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze winkel te bezoeken moet je 18 jaar of ouder zijn. Let op: bij overhandigen van je bestelling vindt er ten allen tijde een leeftijdscheck plaats!